teisipäev, 16. mai 2017

Ребята! Обратите внимание!

Kirjutame Teile sellisest ettevõttest nagu VeniVidiVici Õpilasvahetus. Tegeleme Eesti-siseste õpilasvahetuste korraldamisega 7. - 12. klasside noortele.
 
Vahetusperioodi pikkuseks on seni olnud 1 või 2 nädalat, mille eest peab õpilane tasuma 20€ suuruse osalustasu. Pärast vahetust maksame meie kinni õpilase sõidukulud, juhul kui ta selleks ise avalduse esitab. 
Sellest aastast korraldame ka 4 nädala pikkuseid õpilasvahetusi, kus noor peab elama ja õppima asuma teise keelekeskkonda. Esmaseks eesmärgiks on pakkuda võimalust keeleõppeks, samas soovime, et noored tutvuksid põhjalikumalt teiste Eestimaa piirkondadega ja looksid pikaajalisi sõprussuhteid. Õpilane saab vahetusperioodi kulude osaliseks katmiseks meie poolt kaasa ka 200€ suuruse stipendiumi. 

Seni osalenud 500 õpilasest on kõik vahetusest tagasi tulnud positiivse emotsiooniga - on saadud uusi sõpru / tuttavaid, uued tuttavad majatava perekonna näol, õpitakse väärtustama oma kodukohta ja -kooli, ollakse enesekindlamad ja julgemad. 

Kutsume kõiki koole üles liituma meie programmiga, et saaksime üheskoos muuta Eesti noorte elu põnevamaks ja pakkuda neile erinevaid väljakutseid. Koole, kes juba on meie nimekirjas, soovime tänada meeldiva koostöö ja abi eest - hindame Teie panust väga!

Kellel tekkis huvi VeniVidiVici Õpilasvahetuse programmiga liitumiseks, võib uurida liitumistingimusi meie kodulehelt: http://vvvopilasvahetus.ee/kool-2/. Lisaküsimuste korral kindlasti kirjutage / helistage. 

 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar