esmaspäev, 2. aprill 2018


Kutsume teie kooli õpilasi Tartu Ülikooli Pärnu kolledži lahtiste uste päevale, mis toimub 24. aprillil kell 11.30 TÜ Pärnu kolledžis. Palun teil võimalusel info edastada oma õpilastele.  Manuses leiate ürituse kava.

Ürituse info on järgmine:

Kutsume sind 24. aprillil 2018 TARTU ÜLIKOOLI PÄRNU KOLLEDŽI LAHTISTE USTE PÄEVALE!
Tule ja saa vastused enda küsimustele ülikoolis õppimise kohta. Ei mingit üleliia ilustatud kiidulaulu kolledži töötajate poolt. Anname sulle 100% ausate vastuste garantii. Kuidas? Meie ise räägime väga vähe. Usaldame oma tudengeid ja laseme neil rääkida!
11:30  TERVITUSAMPS meie tudengitelt. Saame tuttavaks!
12.00 - 12.45 DEBATT TUDENGITEGA & KOLLEDŽI TUTVUSTUS
Mis tunne on kolledžis õppida? Mis võimalused mul on? Kuidas kolledžisse sisse saab? Tudengielu? Kas Pärnusse tasub tulla?
12.45 - 13.15 VASTUVÕTUKOHVIK (kiir)kohtingud õppekavade esindajatega ja tudengitega. Nagu ühele kohvikule kohane, pakume ka maitsvaid kooke ja tervislikke smuutisid.
13.15 - 13.45 MIS? KES? KUS? Tutvume Pärnu ja Pärnu kolledžiga.
Pärnuga tutvumiseks ei pea tingimata linnas ringi jalutama. Piisab virtuaalreaalsusprillide ettepanemisest ja juba oletegi suvises rannas, jahiga merel seiklemas või Audru ringrajal kihutavas autos.
13:50 - 15:20 Töötuba „LAETUD AKUD - KUIDAS SUUTA ENAMAT?", Harald Lepisk
Iga elatud päeva kvaliteet loob meie elu väärtust. Kuidas suuta end iga päev viia loominguliselt produktiivsele lainele ja teha asju, millele võib uhkusega tagasi vaadata?
Selle hoogsa koolituse kaudu saad konkreetsed harjutused, tööriistad ja igapäevased praktikad, mis aitavad enda tõelist potentsiaali rakendada. Harald on ise öelnud, et see koolitus on gümnasisistile, kes alles õpib tundma enesejuhtimise võimalusi, lausa hädavajalik!
KOOLITAJAST: Harald Lepisk on inspiratsioonikoolitaja, ettevõtja ja videograaf. Ta on noortele teinud koolitusi rohkem kui 12 riigis. Haraldit kirjeldatakse kui nergilist, loovat ja innustavat koolitajat. Enda kohta on ta öelnud, et tema üheks eesmärgiks on võimestada noori unistajaid kasvama ettevõtlikeks loojateks.

15.30 PEALE TUNDE Kui soovid veel lisainfot, oleme sinu jaoks olemas

15.30 TUDENGITEATRI “K-Äng2” ETENDUS

REGISTREERUMINE LAHTISTE USTE PÄEVALE TÜ PÄRNU KOLLEDŽI KODULEHEL JA  SIIN
Lisainfo:
Birgit Tuulemäe
turundusspetsialist
+372 521 7846
birgit.tuulemae@ut.ee

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar